DANIŞMANLIK GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bedensel Zarar Maddi Manevi Tazminat Dava Dilekçesi

DANIŞMANLIK GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1- Taraflar

………. (İşveren)

Adres

………. (Danışman)

Adres

2- Konusu

Taraflar, aralarında kurulan danışmanlık ilişkisi çerçevesinde edindikleri bilgi ve sırları saklama yükümlülüğü için aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde gizlilik sözleşmesi imzalamışlardır.

3- Şartlar

Danışman, danışmanlık kapsamında topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşamayacaktır.

Danışman, e-posta, adı, soyadı, telefon numarası dâhil hiçbir bilgiyi yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Danışman, işveren isteyerek vermediği takdirde, kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır. Eğer Danışmana kişisel bilgiler işveren tarafından verilirse, Danışman bu bilgilen, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır.

Danışman, işverenin kişisel bilgilerini sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

Danışman’da kayıtlı kişisel bilgiler sadece işveren tarafından görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez.

Kayıt sırasında girilen kişisel bilgileri, işverenin istediği her zaman güncelleme ve değiştirme hakkı bulunmaktadır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Danışmanın sorumluluğunda değildir. ../../….

İşveren                                                             Danışman

[/column]

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
WhatsApp chat