KHK ile İhraç Edilen Memur Emekli İkramiyesi Alabilir mi?

KOOPERATİF ÜYESİNE BORÇ BİLDİRİMİ

İ  H  T  A  R  N  A  M  E

 

../../….

İHTAR EDEN                 : 

 

VEKİLİ                          :

 

KARŞI TARAF                :

KONU                            : Aidat borcunun ödenmesi ihtarıdır.

AÇIKLAMA                    :

1- Vekili bulunduğum şirket ile üyesi bulunduğunuz ……. Konut Yapı Kooperatifi arasında genel kurul kararları gereği, ekteki ../../…. tarihli inşaat sözleşmesi imzalanmıştır.

2-Sizin, bu sözleşme gereği tanzim edilen ekteki müvekkilim ve kooperatif tarafından imzalanmış bulunan fiyat farkı hesaplanmasına ilişkin tutanak gereği, müvekkilime …………….. ayından başlayarak aylık …………..TL taksit ile başlayan ve ../../…. tarihinde …………..TL olarak ödenmesi gereken toplam ………………TL borcunuz bulunmaktadır. Bu sözleşmenin …. maddesine göre, ödemelerde gecikme halinde aylık % …. faiz isteneceğinden, geciken ödemelerden dolayı faiz borcunuz da bulunmaktadır. Faiz borcunuz ödeme tarihinde hesaplanacağından, faiz tutarı ödeme anında belli olabilecektir.

3- Bu nedenle, bu ihtarın tebliğinden itibaren 10 gün içinde, birikmiş olan …………………… taksitleri toplamı olan ……………..TL ile bu borcunuzun aylık % …. faizini ödemenizi, ödemişseniz makbuz örneğini ibraz etmenizi ve kayıtlarda hata varsa hatanın giderilmesi bakımından bildirilmesini rica eder, aksi halde yasal yollara başvuracağımızı ihbaren bildiririz.

EKİ: ../../…. tarihli sözleşme, fiyat farkı tutanağı.

 

İHTAR EDEN VEKİLİ

                                                                               

 

 

SAYIN NOTER,

Üç örnekten ibaret bu ihtarın bir örneğinin acele olarak karşı tarafa tebliğini, bir örneğinin dairenizde saklanmasını ve tebliğ şerhini havi diğer örneğinin tarafıma iadesini talep ederim.

İHTAR EDEN VEKİLİ

                                                 

[/column]

CategoryGenel
Yorum Yazın:

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button
WhatsApp chat