Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma Suç Duyurusu Dilekçesi

0
603

Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma Suç Duyurusu


CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA;

ŞİKAYETÇİ                       :

ŞÜPHELİ                             :

SUÇ                                         : Kişilerin huzur ve sükûnunu bozma.

SUÇ TARİHİ                     :

AÇIKLAMALAR

Şikayet olunan ……… ……………. ile aynı apartmanda karşı dairelerde ikamet etmekteyiz. Aramızda herhangi bir ihtilaf bugüne kadar bulunmamaktadır.

Ancak ………….. ………………….., kendi dairesinde sürekli yüksek sesle müzik dinlemekte, gürültü çıkarmaktadır. Kendisini bu konuda defalarca uyarmama rağmen ısrarla aynı davranışlarını sürdürmektedir. Diğer apartman sakinleri de bu durumdan rahatsızlık duymakta ve gürültülere tanık olmaktadır.

HUKUKİ NEDENLER           : 5237 S. K.  ve ilgili mevzuat.

HUKUKİ DELİLLER             : Tanık beyanları ve diğer delililer.

NETİCE ve TALEP

Açıklanan nedenlerle şüphelinin eylemine uyan TCK maddeleri uyarınca cezalandırılması için gerekli soruşturmanın yapılarak hakkında kamu davası açılmasını, saygılarımla arz ve talep ederim…/…/…..

Şikayetçi
……………………

Av. Metin Polat tarafından www.metinpolat.av.tr için kaleme alınan makaleler kaynak gösterilse dahi makalenin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan makalenin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir. Yazarı ve kaynağı gösterilmeden kısmen ya da tamamen yayınlanması şahsi haklara ve fikri haklara aykırılık teşkil eder. Aykırı hareket edenler hakkında işlem başlatılır. Devamı...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here