Denetimli Serbestlik Kararının Kaldırılmasına İtiraz

……………………………..’ NE;

DOSYA NO                          :  …/… E. 

SANIK                                  :   

MÜDAFİİ                             :

KONU                                   :

 

AÇIKLAMALAR               :

1-) Müvekkilimiz hakkında ….. Ceza Mahkemesi’nin …/…/… tarih ve …./…. E. …./… K. sayılı dosyası ile verilen ve Müdürlüğünüzce infaz edilen …… numaralı denetimli serbestlik kararı, yükümlülüklere uymaması üzerine …/…/… tarihli karar ile kaldırılmıştır. (EK-1)

2-) Müvekkilimizin bu yükümlülüklere uymamasının sebebi , …/…/… tarihinde geçirmiş olduğu ağır beyin travması olup, bu konuda hastane ve doktor raporları da dilekçemiz ekinde sunulmuştur. (EK-2)

3-) Belirtilen sebeple kararın bu mazeretimiz doğrultusunda tekrar incelemeye alınmasını müvekkil adına vekaleten talep ederiz. …/…/…

EKLER:

1-) … Mahkemesi …./…. E. …./… K. sayılı dosyası

2-) …. Tarihli doktor ve hastane raporları.

3-) Bir adet onaylı vekaletname örneği

Hükümlü Müdafii

                                                                                                                                  Av.

           

CategoryDilekçeler
  1. 18 Şubat 2019

    Selamlar;
    Suc tarihi 2010 olan davası 2013 yılında görülmeye baslanan dosyamdan dolayı 2 yıl 1 ay kesinleşmis hapis cezam tarafıma teblig edildi..İnfaz kurumuna teslim olup girdi cıktı yaptıkdan sonra denetimli serbestlige basvuracagım…8 yıldan beridir aynı şirkette sigortalı olarak çalışmaktayım..İşim geregi 10 gün İstanbul’da bir ay ise Ege Akdeniz ve icanadolu bölgelerine sevkiyat yapmaktayım..Bu sürekli bu şekilde devam etmekte..Yani 10 gün İstanbulda kaldıkdan sonra hergün bu bahsettigim bölgelerdeki illere seyahat etmekteyim..Hergün farklı bir İl yani…Bu durumda Denetimli serbestlikte gececek sürem de imza işini nasıl cözecegim..İşyerimden bu konu ile ilgili bir yazı alıp savcılıga müracat mı etmem gerekir..Çözüm yolu varmıdır…Ben hergün imza vermeyede razıyım fakat sadece ikametgahımın oldugu karakola mı yoksa bulundugum illerdeki herhangi bir karakolada imza verebilirmiyim.. Girdi çıktı dan daha cok Bu konu beni cok kaygılandırmakta..Eger zorunlu olarak ikametgahımın oldugu bölgede imza vermem istenirse iş kaybıma sebeb olacak ve aile yasantımı zora sokacaktır..Nasıl bir yol izlemeliyim..Yardımcı olursanız sevinirim..Şimdiden Teşekkürler..

Yorum Yazın:

*

Your email address will not be published.